Contact

Lokalen

Chiro Lore
Herstdeinstraat 25
2018 Antwerpen
9F36693X+FC (plus code)
leiding@chirolore.be
Bekijk Chiro Lore op kaart

Stuur een berichtje via Facebook

Leiding

Contacteer de hele leidingsploeg via leiding@chirolore.be.

Speelclub
speelclub@chirolore.be
Sarah El Ajaji 0489 051 298
Sarah Cuyckens 0487 853 945
Jasmine Laryea 0477 044 986
Martha Van Reusel 0484 405 629
Manon De Kooning 0495 831 289
Federika Deben 0499 750 883
Rakwi’s
rakwi@chirolore.be
Kos Vassilaris 0476 065 052
Marie Wens 0487 200 639
Linette Maillard 0471 558 131
Aliyah Gielis 0477 438 504
Tito’s
tito@chirolore.be
Adriaan Fiqi 0493 565 156
Xante Heyninck 0470 493 232
Catherine Ooms 0486 431 327
Pam D'Haen 0492 029 940
Keti’s
keti@chirolore.be
Aspiranten
aspi@chirolore.be
Groepsleiding
groepsleiding@chirolore.be
Sarah El Ajaji 0489 051 298
Caithlin Verstockt 0495 155 457
Volwassen begeleiding
vb@chirolore.be
Katrien Mus 0499 422 111
Verhuur
verhuur@chirolore.be
Milton Fabre Santemaria 0492 690 247
twintig achttien
info@twintigachttien.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Thomas Cuyckens 0485 703 280
Webmaster
web@chirolore.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Stef Nielandt 0474 266 464

Rekeningnummer

BE21 7755 9342 4803
Op naam van: Chiro Lore

Chiro Lore
Hertsdeinstraat 25, 2018 Antwerpen
info@chirolore.be
BE21 7755 9342 4803
Privacyverklaring | Gebruiksvoorwaarden | Foto- en video-afspraken | Vrijwilligersstatuut