Oud-leiding per jaar

Op zoek naar oud-leiding van Chiro Lore? Hier vind je een overzicht. Ontbreken er gegevens? Stuur een mailtje naar web@chirolore.be.

Navigeer snel naar een jaar van keuze.

1948-1949

Jongens
Knapen Jan Van Eeckhoven
André Simons
Jan Plompen
Walter Vandecasteele
Luc Vandecasteele
Jan Wyers
Afdeling onbekend Marc De Vleesschouwer
Groepsleiding Jan Plompen
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes Godelieve Vermant
Godelieve Van Eeckhoven
Zonnekinderen José Lievens
Magda Van Eeckhoven
Zonnemeisjes Nini De Maeyer
Kristimeisjes Angèle Peeters
Groepsleiding Yvonne Vanleene
Mia Weyts
Proost Arthur De Vroey

1949-1950

Jongens
Knapen Jan Van Eeckhoven
Afdeling onbekend Leo Haaren
Walter Vandecasteele
Groepsleiding Jan Plompen
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes Godelieve Van Eeckhoven
Godelieve Vermant
Zonnekinderen Magda Van Eeckhoven
José Lievens
Zonnemeisjes Nini De Maeyer
Kristimeisjes Angèle Peeters
Groepsleiding Yvonne Vanleene
Mia Weyts
Proost Arthur De Vroey

1950-1951

Jongens
Kleuters John Roelse
Walter Vandecasteele
Burchtknapen Hugo Lievens
Leo Haaren
Willy De Maesschalek
Willy Dufraing
Knapen Jan Van Eeckhoven
Jozef Meulepas
Kerels Gustaaf Jorkies
Jan Plompen
Groepsleiding Jan Wyers
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes José Lievens
Mia Weyts
Zonnekinderen Irène Hendrickx
Godelieve Van Eeckhoven
Madeleine Mulkens
Zonnemeisjes Nini De Maeyer
Magda Van Eeckhoven
Irène Smet
Kristimeisjes Angèle Peeters
Groepsleiding Mia Weyts
Yvonne Vanleene
Proost Arthur De Vroey

1951-1952

Jongens
Jong burchtknapen Hugo Lievens
Leo Haaren
Burchtknapen Henri De Maesschalek
John Roelse
Knapen Jan Van Eeckhoven
Jozef Meulepas
Willy De Maesschalek
Willy Dufraing
Kerels Jan Plompen
Staf Vackier
Jan Wyers
Groepsleiding Jan Wyers
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes José Lievens
Zonnekinderen Georgette Coremans
Irène Hendrickx
Madeleine Mulkens
Zonnemeisjes Jos De Loos
Marie-Louise Van Der Kuylen
Nini De Maeyer
Kristimeisjes Angèle Peeters
Irène Smet
Groepsleiding Mia Weyts
Yvonne Vanleene
Proost Arthur De Vroey

1952-1953

Jongens
Burchtknapen Willy Dufraing
Leo Haaren
Walter Vandecasteele
Staf Vackier
Henri De Maesschalek
Knapen Jules Vandecasteele
Leo De Maeyer
John Roelse
Kerels Jan Van Eeckhoven
Jan Plompen
Jan Wyers
Hugo Lievens
Oud-kerels Jozef Meulepas
Groepsleiding Jan Plompen
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes Godelieve Vermant
Zonnekinderen Mabel Winkeleer
Annie Degobert
Georgette Coremans
Irène Hendrickx
Zonnemeisjes Jos De Loos
José Lievens
Maria Meulepas
Yvonne Van Den Sanden
Kristimeisjes Nini De Maeyer
Irène Smet
Club Marie-Louise Van Der Kuylen
Elisa Meulepas
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost Arthur De Vroey

1953-1954

Jongens
Jong-knapen Jan Plompen
Marcel Marien
Willy Dufraing
Burchtknapen Leo De Maeyer
Leo Van Eeckhoven
Knapen Jules Vandecasteele
Paul Leonard
Oud-kerels Jan Van Eeckhoven
Afdeling onbekend Jan Schrooten
Groepsleiding Jan Van Eeckhoven
Proost Albert De Wynter
Meisjes
Sterretjes Annie Degobert
Godelieve Vermant
Zonnekinderen Georgette Coremans
Irène Hendrickx
Maria Meulepas
Kroonmeisjes José Lievens
Yvonne Van Den Sanden
Kristimeisjes Elisa Meulepas
Jos De Loos
Nini De Maeyer
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost Arthur De Vroey
André Ceulemans

1954-1955

Jongens
Jong-knapen Albert Beyloos
Bert Vackier
Etienne De Pesseroey
Burchtknapen Jaak Coremans
Leo Van Eeckhoven
Robert Loete
Knapen Jan Schrooten
Marcel Marien
Paul Leonard
Kerels Leo De Maeyer
Pol Creus
Raymond De Kock
Groepsleiding Jan Van Eeckhoven
Proost Jos Van Aelst
Meisjes
Sterretjes Godelieve Vermant
Zonnekinderen Lily Smet
Simonne Maas
Lutgarde Vackier
Kroonmeisjes Dymphna Smets
Simonne Van Looy
Christiane Mertens
Yvonne Moonen
Jong-kristiemeisjes José Lievens
Kristimeisjes Nini De Maeyer
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost André Ceulemans

1955-1956

Jongens
Jongknapen Albert Beyloos
Burchtknapen Jaak Coremans
Robert Loete
Knapen Leo Van Eeckhoven
Kerels Jan Meulepas
Paul Leonard
Afdeling onbekend Walter Leemans
Leo De Maeyer
Pol Creus
Bert Vackier
Marcel Marien
Jan Schrooten
Proost Lodewijk Loyens
Meisjes
Sterretjes Annie Degobert
Godelieve Vermant
Zonnekinderen Lily Smet
Simonne Maas
Lutgarde Vackier
Kroonmeisjes Christiane Cattoor
Greta Harrewyn
Yvonne Moonen
Jong-kristiemeisjes José Lievens
Kristimeisjes Nini De Maeyer
Afdeling onbekend Alice Mulkens
Maria Janssens
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost André Ceulemans

1956-1957

Jongens
Jongknapen Marcel Marien
Burchtknapen Leo De Maeyer
Leo Van Eeckhoven
Knapen Jules Vandecasteele
Paul Leonard
Kerels Jan Plompen
Jan Van Eeckhoven
Afdeling onbekend Willy Dufraing
Jan Schrooten
Proost Lodewijk Loyens
Meisjes
Sterretjes Adriënne Smet
Alice Michel
Zonnekinderen Godelieve Van Immerseel
Simonne Maas
Lutgarde Vackier
Kroonmeisjes Christiane Cattoor
Greta Harrewyn
Yvonne Moonen
Kristiemeisjes Lily Smet
Aspiranten Nini De Maeyer
Afdeling onbekend Lea Van Echelpoel
Jeanine Van Hoof
José Lievens
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost André Ceulemans

1957-1958

Jongens
Burchtknapen Leo De Maeyer
Knapen Daniël Plaum
Leo Van Eeckhoven
Kerels Leo Vackier
Afdeling onbekend Alex De Lie
Jan Schrooten
Walter Leemans
Hugo Lievens
Proost Lodewijk Loyens
Meisjes
Sterretjes Christiane Pilate
Adriënne Smet
Alice Michel
Zonnekinderen Godelieve Van Immerseel
Jeanine Van Hoof
Lutgarde Vackier
Kroonmeisjes Adriënne Geerinck
Lea Van Echelpoel
Nini De Maeyer
Kristiemeisjes Monique Moonen
Yvonne Moonen
Afdeling onbekend José Lievens
Groepsleiding Angèle Peeters
Proost André Ceulemans

1958-1959

Jongens
Burchtknapen André Van Hoof
Knapen Daniël Plaum
Kerels Leo Schrooten
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Adriënne Smet
Andrea Brandt
Zonnekinderen Christiane Pilate
Jacqueline Moonen
Lea Van Echelpoel
Lutgarde Vackier
Kroonmeisjes Godelieve Van Immerseel
Lena Creus
Kristiemeisjes Adriënne Geerinck
Monique Moonen
Aspiranten Jeanine Van Hoof
Yvonne Moonen
Afdeling onbekend Lea Van Echelpoel
Groepsleiding Nini De Maeyer
Proost André Ceulemans

1959-1960

Jongens
Burchtknapen Peter Schrooten
Knapen Daniël Plaum
Jan Pilate
Kerels Leo Schrooten
Afdeling onbekend Walter Meesdom
Joris Lievens
Michel Op't Eynde
Groepsleiding Leo Schrooten
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Andrea Brandt
Magda Lievens
Zonnekinderen Christiane Pilate
Jacqueline Moonen
Liliane Truyts
Kroonmeisjes Els Van Eeckhoven
Godelieve Van Immerseel
Hilda Vloors
Kristiemeisjes Adriënne Smet
Jeanine Van Hoof
Aspiranten Lea Van Echelpoel
Afdeling onbekend Agnes Maas
Groepsleiding Nini De Maeyer
Proost André Ceulemans

1960-1961

Jongens
Jong-knapen Joris Lievens
Burchtknapen Michel Op't Eynde
Knapen Walter Meesdom
Kerels Leo Schrooten
André Van Hoof
Groepsleiding Leo Schrooten
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Magda Lievens
Marie Louise Op 't Eynde
Zonnekinderen Agnes Maas
Liliane Truyts
Kroonmeisjes Els Van Eeckhoven
Hilda Vloors
Kristiemeisjes Jeanine Van Hoof
Aspiranten Lea Van Echelpoel
Groepsleiding Nini De Maeyer
Proost André Ceulemans

1961-1962

Jongens
Jong-knapen Joris Lievens
Robert Van Opstal
Burchtknapen Leo Meulepas
Michel Op't Eynde
Knapen Walter Meesdom
Kerels Daniël Plaum
Leo Schrooten
Groepsleiding Leo Schrooten
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Magda Lievens
Marie Louise Op 't Eynde
Zonnekinderen Hilda Van Winckel
Liliane Truyts
Kroonmeisjes Agnes Maas
Maria Corens
Kristiemeisjes Els Van Eeckhoven
Jeanine Van Hoof
Groepsleiding Nini De Maeyer
Proost André Ceulemans

1962-1963

Jongens
Jong-knapen Dirk Defoort
Joris Lievens
Burchtknapen Leo Meulepas
Knapen Michel Op't Eynde
Kerels Walter Meesdom
Aspiranten Robert Van Opstal
Groepsleiding Robert Van Opstal
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Marie Louise Op 't Eynde
Rita Vloors
Zonnekinderen Agnes Maas
Hilda Van Winckel
Kroonmeisjes Angèle Peeters
Maria Corens
Kristiemeisjes Jeanine Van Hoof
Afdeling onbekend Annie Van Hove
Paula Wouters
Groepsleiding Nini De Maeyer
Proost André Ceulemans

1963-1964

Jongens
Jong-knapen Leo Rothier
Burchtknapen Leo Meulepas
Knapen Frans Van Hoye
Michel Op't Eynde
Kerels Dirk Defoort
Walter Meesdom
Aspiranten Joris Lievens
Groepsleiding Walter Meesdom
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Greta Wouters
Marie Louise Op 't Eynde
Rita Vloors
Zonnekinderen Annie Van Hove
Hilda Van Winckel
Kroonmeisjes Paula Wouters
Kristiemeisjes Maria Corens
Aspiranten Jeanine Van Hoof
Groepsleiding Jeanine Van Hoof
Proost André Ceulemans

1964-1965

Jongens
Jong-knapen Herman Van Winckel
Burchtknapen Leo Meulepas
Knapen Frans Van Hoye
Willy Biront
Kerels Michel Op't Eynde
Groepsleiding Michel Op't Eynde
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Anne Marie De Clercq
Magda Campenaerts
Zonnekinderen Hilda Van Winckel
Maria Derkinderen
Kroonmeisjes Annie Van Hove
Paula Wouters
Kristiemeisjes Maria Corens
Groepsleiding Jeanine Van Hoof
Proost André Ceulemans

1965-1966

Jongens
Jong-knapen Herman Van Winckel
Leo Rothier
Burchtknapen Leo Meulepas
Knapen Frans Van Hoye
Willy Biront
Kerels Michel Op't Eynde
Groepsleiding Michel Op't Eynde
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Betty Oris
Marie-Louise Bressinck
Zonnekinderen Maria Derkinderen
Nelly Acda
Kroonmeisjes Annemie De Clercq
Magda Campenaerts
Kristiemeisjes Maria Corens
Groepsleiding Maria Corens
Proost André Ceulemans

1966-1967

Jongens
Sterretjes Herman Van Winckel
Ludo Beuten
Burchtknapen Erik Defoort
Knapen Etienne Leemans
Willy Biront
Kerels Michel Op't Eynde
Frans Van Hoye
Aspiranten Ludo Beuten
Groepsleiding Michel Op't Eynde
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Diane Daponte
Marie-Louise Bressinck
Zonnemeisjes Maria Derkinderen
Nelly Acda
Kroonmeisjes Annemie De Clercq
Magda Campenaerts
Afdeling onbekend Annemie Anthonissen
Monique Crols
Groepsleiding Maria Corens
Proost André Ceulemans

1967-1968

Jongens
Sterretjes Mark De Coninck
Willy Van de Meersche
Burchtknapen Etienne Leemans
Jozef Snys
Knapen Alex Struyke-Baudier
Ludo Beuten
Kerels Herman Van Winckel
Groepsleiding Herman Van Winckel
Proost Herman Donckers
Meisjes
Sterretjes Monique Crols
Nadine Baguette
Zonnemeisjes Annemie Anthonissen
Diane Daponte
Maria Derkinderen
Kroonmeisjes Annemie De Clercq
Magda Campenaerts
Kristiemeisjes Maria Corens
Groepsleiding Maria Corens
Proost André Ceulemans

1968-1969

Jongens
Sterretjes Willy Van de Meersche
Burchtknapen Mark De Coninck
Knapen Alex Struyke-Baudier
Kerels Herman Van Winckel
Groepsleiding Herman Van Winckel
Proost Ivo Celis
Meisjes
Sterretjes Bernadette Van den Broeck
Nadine Baguette
Zonnemeisjes Diane Daponte
Monique Crols
Kroonmeisjes Annemie De Clercq
Kristiemeisjes Maria Derkinderen
Aspiranten Maria Corens
Afdeling onbekend Mieke Werkers
Rita Derkinderen
Groepsleiding Maria Corens
Proost Ivo Celis

1969-1970

Jongens
Rakkers Corni Struyke-Baudier
Luc Meesdom
Mark De Coninck
Toppers Bert De Smet
Alex Struyke-Baudier
Kerels Herman Van Winckel
Groepsleiding Herman Van Winckel
Proost Ivo Celis
Meisjes
Speelklub Bernadette Van den Broeck
Greet Verheyen
Greta Hermans
Kwiks Monique Crols
Nadine Baguette
Tippers Mieke Werkers
Rita Derkinderen
Annemie De Clercq
Tiptiens Maria Corens
Aspiranten Diane Daponte
Groepsleiding Maria Corens

1970-1971

Jongens
Rakkers Corni Struyke-Baudier
Herman Van Winckel
Luc Meesdom
Toppers Alex Struyke-Baudier
Kerels Bert De Smet
Proost Ivo Celis
Meisjes
Speelclub Bernadette Van den Broeck
Chris Bartels
Ria De Smet
Ria Stevens
Kwiks Chris Van den Broeck
Rita Derkinderen
Tippers Florentine Vlemincks
Hilde Crols
Tiptiens Greet Verheyen
Monique Crols
Afdeling onbekend Ingrid Van Mol
Groepsleiding Mieke Werkers

1971-1972

Jongens
Rakkers Corni Struyke-Baudier
Luc Meesdom
Marc Van den Broeck
Toppers Alex Struyke-Baudier
Guido Swiggers
Paul Acda
Kerels Bert De Smet
Herman Van Winckel
Groepsleiding Herman Van Winckel
Meisjes
Speelclub Bernadette Van den Broeck
Ingrid Van Mol
Ria De Smet
Ria Stevens
Kwiks Chris Van den Broeck
Lydia Van Laerhove
Rita Derkinderen
Tippers Florentine Vlemincks
Hilde Crols
Tiptiens Greet Verheyen
Monique Crols
Aspiranten Mieke Werkers
Groepsleiding Mieke Werkers
Proost Rik Corens

1972-1973

Jongens
Speelklub Paul Acda
Rakkers Erik Schoenmaeckers
Marc Van den Broeck
Johan Defoort
Toppers Wilfried Van den Broeck
Luc Meesdom
Corni Struyke-Baudier
Kerels Bert De Smet
Aspiranten Herman Van Winckel
Groepsleiding Herman Van Winckel
Volwassen begeleiding Marc Van den Broeck
Meisjes
Speelclub Bernadette Van den Broeck
Ria De Smet
Ria Stevens
Kwiks Chris Van den Broeck
Ingrid Van Mol
Rita Derkinderen
Tippers Hilde Crols
Florentine Vlemincks
Tiptiens Monique Crols
Greet Verheyen
Aspiranten Mieke Werkers
Afdeling onbekend Maria Crols
Jeanine Smets
Chris Stevens
Groepsleiding Mieke Werkers
Proost Rik Corens

1973-1974

Jongens
Speelclub Mark Stevens
Wilfried Van den Broeck
Rakkers Guido Bartels
Paul Acda
Toppers Erik Schoenmaeckers
Tony Meesdom
Kerels Marc Van den Broeck
Aspiranten Bert De Smet
Groepsleiding Bert De Smet
Meisjes
Speelclub Maria Crols
Ria De Smet
Ria Stevens
Kwiks Jeanine Smets
Tippers Chris Stevens
Ingrid De Smet
Tiptiens Hilde Verheyen
Hilde Crols
Aspiranten Mieke Werkers
Afdeling onbekend Florentine Vlemincks
Groepsleiding Mieke Werkers
Proost Rik Corens

1974-1975

Jongens
Speelclub Mark Stevens
Patrick Janssens
Rakkers Bert Van den Broeck
Ludo Smets
Paul Acda
Toppers Erik De Smet
Erik Schoenmaeckers
Tony Meesdom
Ronny Hoeykens
Kerels Frank Bonte
Guido Bartels
Aspiranten Marc Van den Broeck
Groepsleiding Paul Acda
Proost Gaby Baekelandt
Meisjes
Speelclub Ria De Smet
Kwiks Florentine Vlemincks
Tippers Ingrid De Smet
Jeanine Smets
Tiptiens Hilde Crols
Hilde Verheyen
Aspiranten Mieke Werkers
Groepsleiding Mieke Werkers
Proost Rik Corens

1975-1976

Jongens
Speelclub Herman Stassijns
Mark Stevens
Rakkers Guido Stevens
Johan Schoenmaeckers
Ludo Smets
Toppers Raf Hoeykens
Bert Van den Broeck
Kerels Frank Bonte
Guido Bartels
Afdeling onbekend Jan Vackier
Rudy Storms
Kris Seymons
Groepsleiding Bert Van den Broeck
Proost Gaby Baekelandt
Meisjes
Speelklub Ria De Smet
Kwiks Chris Stevens
Lutgard Van Roye
Tippers Greet Voorbraeck
Tiptiens Hilde Crols
Jeanine Smets
Aspiranten Hilde Verheyen
Ingrid De Smet
Groepsleiding Jeanine Smets

1976-1977

Jongens
Speelklub Herman Stassijns
Mark Stevens
Rakkers Guido Stevens
Johan Schoenmaeckers
Toppers Filip Bonte
Bert Van den Broeck
Kerels Frank Bonte
Guido Bartels
Guido Smets
Aspiranten Ludo Smets
Raf Hoeykens
Groepsleiding Bert Van den Broeck
Proost Gaby Baekelandt
Meisjes
Speelklub Yola Hoeykens
Kwiks Chris Stevens
Katelijne Peeters
Vera Van Winckel
Tippers Ingrid De Smet
Marina Corthaut
Tiptiens Mieke Voorbraeck
Jeanine Smets
Aspiranten Greet Voorbraeck
Groepsleiding Jeanine Smets

1977-1978

Jongens
Speelclub Mark Stevens
Rakkers Guido Stevens
Johan Schoenmaeckers
Ludo Smets
Toppers Filip Bonte
Guido Smets
Kerels Frank Bonte
Bert Van den Broeck
Aspiranten Herman Stassijns
Raf Hoeykens
Groepsleiding Bert Van den Broeck
Meisjes
Speelclub Yola Hoeykens
Kwiks Vera Van Winckel
Jeanine Smets
Tippers Ingrid De Smet
Mieke Voorbraeck
Tiptiens Katelijne Peeters
Chris Stevens
Aspiranten Marina Corthaut
Groepsleiding Jeanine Smets

1978-1979

Jongens
Speelclub Dirk De Bock
Mark Stevens
Rakkers Danny Goris
Guido Stevens
Toppers Johan Schoenmaeckers
Walter De Roos
Kerels Jo Van den Broeck
Paul Hoeykens
Aspiranten Guido Smets
Herman Stassijns
Groepsleiding Guido Stevens
Meisjes
Speelclub Josiane Corthaut
Kwiks Hilde Crols
Vera Van Winckel
Tippers Mieke Voorbraeck
Tiptiens Katelijne Peeters
Aspiranten Marina Corthaut
Groepsleiding Mieke Voorbraeck

1979-1980

Jongens
Speelclub Dirk De Bock
Paul Hoeykens
Rakkers Danny Goris
Guido Stevens
Toppers Walter De Roos
Kerels Filip Bonte
Aspiranten Guido Smets
Groepsleiding Guido Smets
Volwassen begeleiding Marc Van den Broeck
Meisjes
Speelclub Hilde Bossaert
Martine Brumseels
Kwiks Cecilia Pée
Vera Van Winckel
Tippers Ria Schoenmaeckers
Mieke Voorbraeck
Tiptiens Hilde Stevens
Pia Pée
Groepsleiding Mieke Voorbraeck
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1980-1981

Jongens
Speelclub Eric D'hertefelt
Rakkers Danny Goris
Toppers Wilfried Steurs
Kerels Walter De Roos
Paul Hoeykens
Groepsleiding Paul Hoeykens
Volwassen begeleiding Marc Van den Broeck
Meisjes
Speelclub Cecilia Pée
Kwiks Hilde Van den Broeck
Tanja Pée
Tippers Nadine Leys
Tiptiens Ria Schoenmaeckers
Groepsleiding Ria Schoenmaeckers
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1981-1982

Jongens
Speelclub Eric D'hertefelt
Rakkers Paul Hoeykens
Kerels Walter De Roos
Groepsleiding Paul Hoeykens
Volwassen begeleiding Marc Van den Broeck
Meisjes
Speelclub Conny Maes
Heidi Martens
Kwiks Hilde Van den Broeck
Nadine Leemans
Tippers Tanja Pée
Tiptiens Nadine Leys
Groepsleiding Nadine Leys
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1982-1983

Jongens
Speelclub - rakkers Eric D'hertefelt
Paul Hoeykens
Kerels Guido De Ridder
Groepsleiding Paul Hoeykens
Volwassen begeleiding Marc Van den Broeck
Meisjes
Kwiks Nadine Leys
Tippers Hilde Van den Broeck
Tiptiens Tanja Pée
Groepsleiding Nadine Leys
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1983-1984

Jongens
Speelclub Marc Van Dercruyssen
Ria Schoenmaeckers
Rakkers Free Gils
Marc Bajart
Toppers Marius Bajart
Kerels Eric D'hertefelt
Guido De Ridder
Groepsleiding Guido De Ridder
Meisjes
Speelclub Elisabeth Gils
Kwiks Annick Goris
Willeke Smits
Tippers Ann Vandewalle
Mieke De Belder
Tanja Pée
Tiptiens Hilde Van den Broeck
Groepsleiding Hilde Van den Broeck
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1984-1985

Jongens
Rakkers Marc Bajart
Toppers - kerels Marius Bajart
Aspiranten Eric D'hertefelt
Groepsleiding Marius Bajart
Meisjes
Speelclub Annemie Van Hoof
Kwiks Liesbeth Gils
Willeke Smits
Hilde Van den Broeck
Tippers Annick Goris
Annick Verley
Tiptiens Ann Vandewalle
Groepsleiding Hilde Van den Broeck
Volwassen begeleiding Mieke Werkers

1985-1986

Jongens
Rakkers Jimmy De Sitter
Sven Oste
Toppers Dirk Jansens
Gino D'hertefelt
Jesus Irimia Lopez
Kerels Marius Bajart
Afdeling onbekend Hilde Langenaken
Groepsleiding Marius Bajart
Meisjes
Kwiks Conny Verley
Tippers Ann Vandewalle
Tiptiens Annick Verley
Groepsleiding Annick Verley

1986-1987

Speelclub Conny Verley
Marius Bajart
Rakkers Sven Oste
Kwiks Marleen De Belder
Toppers Dirk Jansens
Marc Bajart
Tippers Ines Daniëls
Martine Cop
Tiptiens Annick Verley
Aske's Gino D'hertefelt
Groepsleiding Marius Bajart
Annick Verley

1987-1988

Speelclub Marius Bajart
Rakkers Bart Blondé
Kwiks Ingmar Vanagtmael
Suzanne Goffart
Toppers Dirk Jansens
Eric Van den Broeck
Tippers Ines Daniëls
Kirsten Van Acker
Kerels Sven Oste
Tiptiens Marleen De Belder
Aspiranten Gino D'hertefelt
Groepsleiding Marius Bajart

1988-1989

Pagadders Benny Verley
Jijo Struys
Kirsten Van Acker
Speelclub Ann De Belder
Marius Bajart
Rakkers Bart Blondé
Steven Peeters
Kwiks Suzanne Goffart
Conny Verley
Toppers Dirk Jansens
Gino D'hertefelt
Tippers Ines Daniëls
Ingrid Op't Eynde
Kerels Eric Van den Broeck
Tiptiens Marleen De Belder
Martine Cop
Groepsleiding Marius Bajart
Conny Verley
Volwassen begeleiding Hilde Van den Broeck

1989-1990

Pagadders Benny Verley
Ingrid Op't Eynde
Speelclub Ann De Belder
Jijo Struys
Rakkers Eric Van den Broeck
Kwiks Miriam Hagendorens
Suzanne Goffart
Toppers Gino D'hertefelt
Tippers Ines Daniëls
Marleen De Belder
Kerels Bart Blondé
Asti's Kirsten Van Acker
Aspiranten Steven Peeters
Groepsleiding Gino D'hertefelt
Volwassen begeleiding Hilde Van den Broeck

1990-1991

Pagadders Ingrid Op't Eynde
Steven Peeters
Speelclub Ines Daniëls
Mark Hagendorens
Werner Schoenmaekers
Rakkers Wim Hagendorens
Eric Van den Broeck
Kwiks Miriam Hagendorens
Toppers Franky Vanlerberghe
Jijo Struys
Tippers Ann De Belder
Sylvie Blondé
Kerels Gino D'hertefelt
Asti's Kirsten Van Acker
Afdeling onbekend Alphy Struys
Groepsleiding Eric Van den Broeck
Kirsten Van Acker
Volwassen begeleiding Hilde Van den Broeck

1991-1992

Pagadders Franky Vanlerberghe
Gene Bollen
Speelclub Greet Hermans
Ines Daniëls
Natacha Pin Gomez
Werner Schoenmaekers
Rakkers Wim Hagendorens
Kwiks Annick Schoenmaekers
Sabine Vanlerberghe
Ingrid Op't Eynde
Toppers Mark Hagendorens
Tippers Miriam Hagendorens
Peggy Pauwels
Kerels Jijo Struys
Asti's Kathleen Van Hoye
Groepsleiding Werner Schoenmaekers
Ingrid Op't Eynde
Volwassen begeleiding Hilde Van den Broeck

1992-1993

Speelclub Franky Vanlerberghe
Gene Bollen
Lieve De Bruyn
Mieke De Belder
Natacha Pin Gomez
Werner Schoenmaekers
Rakkers Jijo Struys
Roel Vriens
Wim Hagendorens
Kwiks Annick Schoenmaekers
Ingrid Op't Eynde
Tippers Greet Hermans
Sabine Vanlerberghe
Kerels Mark Hagendorens
Tiptiens Miriam Hagendorens
Saskia Hertoghs
Groepsleiding Werner Schoenmaekers
Ingrid Op't Eynde

1993-1994

Speelclub Chantal Pin Gomez
Lieve De Bruyn
Martine Lioret
Sabine Vanlerberghe
Rakkers Stephan Broeren
Werner Schoenmaekers
Kwiks Ines Daniëls
Mieke De Belder
Toppers Jijo Struys
Wim Hagendorens
Tippers Natacha Pin Gomez
Ingrid Op't Eynde
Kerels Roel Vriens
Tiptiens Miriam Hagendorens
Saskia Hertoghs
Aspiranten Mark Hagendorens
Groepsleiding Werner Schoenmaekers
Ingrid Op't Eynde
Volwassen begeleiding Jo Van den Broeck

1994-1995

Speelclub Martine Lioret
Nora Goffart
Stephan Broeren
Ingrid Op't Eynde
Rakkers Mark Hagendorens
Werner Schoenmaekers
Kwiks Ines Daniëls
Toppers Wim Hagendorens
Tippers Mieke De Belder
Ann De Belder (kamp)
Marleen De Belder (kamp)
Aske's Roel Vriens
Asti's Sabine Vanlerberghe
Groepsleiding Ingrid Op't Eynde
Werner Schoenmaekers
Volwassen begeleiding Jo Van den Broeck

1995-1996

Speelclub Mark Hagendorens
Ingrid Op't Eynde
Rakkers Bert Deschamps
Wim Hagendorens
Wim Matthijssens
Kwiks Marleen De Belder
Sofie Van Ermengem
Sofie Van Thiel
Toppers Kurt Schoenmaekers
Sam Muyllaert
Tippers Celina Keenan
Martine Lioret
Kerels Werner Schoenmaekers
Tiptiens Ines Daniëls
Nele Schelfhout
Groepsleiding Ingrid Op't Eynde
Werner Schoenmaekers
Volwassen begeleiding Bob Cools

1996-1997

Speelclub Celina Keenan
Sam Muyllaert
Sofie Van Thiel
Rakkers Bert Deschamps
Danny Cruypelandt
Kwiks Mieke De Belder
Sofie Van Ermengem
Toppers Kurt Schoenmaekers
Tippers Karen Clukers
Aske's Werner Schoenmaekers
Asti's Nele Schelfhout
Ingrid Op't Eynde
Groepsleiding Werner Schoenmaekers
Ingrid Op't Eynde
Volwassen begeleiding Bob Cools
Els Gryson

1997-1998

Speelclub Alexander Deruwe
Sofie Van Thiel
Rakkers Bert Deschamps
Danny Cruypelandt
Kwiks Nele Schelfhout
Sandra Keenan
Toppers Kurt Schoenmaekers
Tippers Celina Keenan
Aske's Sam Muyllaert
Werner Schoenmaekers
Asti's Karen Clukers
Sofie Van Ermengem
Ingrid Op't Eynde (kamp)
Groepsleiding Sofie Van Thiel
Werner Schoenmaekers
Sofie Van Ermengem
Volwassen begeleiding Bob Cools
Els Gryson

1998-1999

Speelclub Anneleen De Smet
Tom Van Thiel
Sofie Van Thiel
Rakkers Danny Cruypelandt
Joris Van Ermengem
Rob Van den Broeck (kamp)
Kwiks Caroline Geens
Cindy Roelant
Toppers Jacky Verelst
Bert Deschamps
Tippers An Smets
Karen Clukers
Aske's Danny Cruypelandt
Kurt Schoenmaekers
Asti's Celina Keenan
Sofie Van Ermengem
Groepsleiding Sofie Van Thiel
Bert Deschamps
Sofie Van Ermengem
Volwassen begeleiding Bob Cools
Els Gryson

1999-2000

Speelclub An Smets
Rob Van den Broeck
Sofie Van Ermengem
Rakkers Alexander Deruwe
Joris Van Ermengem
Kwiks Caroline Geens
Ellen Stevens
Toppers Roel Van den Broeck
Tom Van Thiel
Tippers Anneleen De Smet
Sandra Keenan
Aske's Bert Deschamps
Frederik Moyson
Asti's Leen Van den Broeck
Sofie Van Thiel
Groepsleiding Sofie Van Ermengem
Joris Van Ermengem
Sofie Van Thiel
Volwassen begeleiding Ludo Smets
Werner Schoenmaekers

2000-2001

Speelclub An Smets
Joris Van Ermengem
Katrien De Smet (kamp)
Rakkers Rob Van den Broeck
Wim Smets
Kwiks Ann Veeckman
Leen Van den Broeck
Toppers Kevin Hooghe
Tom Lescrinier
Tippers Sofie Van Ermengem
Aske's Mattias De Smet
Roel Van den Broeck
Asti's Anneleen De Smet
Ellen Stevens
Groepsleiding Sofie Van Thiel
Joris Van Ermengem
Sofie Van Ermengem
Volwassen begeleiding Ludo Smets
Werner Schoenmaekers

2001-2002

Speelclub Roel Van den Broeck
Leen Van den Broeck
Rakwi's Anneleen De Smet
Kristel Brosens
Rob Van den Broeck
Tito's Ine Stevens
Tom Lescrinier
Keti's An Smets
Katrien De Smet
Wim Smets
Aspiranten Ellen Stevens
Mattias De Smet
Groepsleiding Leen Van den Broeck
Rob Van den Broeck
Mattias De Smet
Volwassen begeleiding Werner Schoenmaekers

2002-2003

Speelclub Anneleen De Smet
Leen Van den Broeck
Rakwi's Kristel Brosens
Maarten Van den Broeck
Rob Van den Broeck
Tito's Tom Lescrinier
Wim Smets
Keti's Bart De Laet
Ine Stevens
Aspiranten Ellen Stevens
Roel Van den Broeck
Mattias De Smet
Groepsleiding Leen Van den Broeck
Mattias De Smet
Volwassen begeleiding Werner Schoenmaekers

2003-2004

Speelclub Inge Smets
Anneleen De Smet
Mattias De Smet
Rakwi's Hannah Baets
Wim Smets
Leen Van den Broeck
Tito's Ine Stevens
Tom Lescrinier
Keti's Ellen Stevens
Rob Van den Broeck
Aspiranten Bart De Laet
Kristel Brosens
Groepsleiding Mattias De Smet
Leen Van den Broeck
Volwassen begeleiding Marleen De Belder

2004-2005

Speelclub Alan Bulwik
Bart De Laet
Kristel Brosens
Rakwi's Inge Smets
Tom Lescrinier
Anneleen De Smet
Tito's Hannah Baets
Ine Stevens
Senne De Smet
Keti's Britt De Vlaminck
Wim Smets
Aspiranten Ellen Stevens
Rob Van den Broeck
Groepsleiding Mattias De Smet
Anneleen De Smet
Rob Van den Broeck
Volwassen begeleiding Marleen De Belder

2005-2006

Speelclub Vincent Avonds
Anneleen De Smet
Kristel Brosens (kamp)
Rakwi's Hannah Baets
Bart De Laet
Ilse Hoeykens (kamp)
Tito's Cloë Peeters
Pieter Cools
Keti's Britt De Vlaminck
Maarten Hoeykens
Aspiranten Inge Smets
Senne De Smet
Groepsleiding Anneleen De Smet
Bart De Laet
Volwassen begeleiding Marleen De Belder

2006-2007

Speelclub Rik De Lombaerde
Cloë Peeters
Britt De Vlaminck
Rakwi's Chani Nijsmans
Ilse Hoeykens
Senne De Smet
Tito's Bianca D'Rozario
Sanne Van Ransbeeck
Pieter Cools
Keti's Inge Smets
Thomas Cuyckens
Maarten Hoeykens
Aspiranten Hannah Baets
Vincent Avonds
Groepsleiding Bart De Laet
Britt De Vlaminck
Pieter Cools
Volwassen begeleiding Marleen De Belder
Wouter Lambrechts

2007-2008

Speelclub Chani Nijsmans
Vincent Avonds
Britt De Vlaminck
Rakwi's Thomas Cuyckens
Maarten Hoeykens
Pieter Cools
Tito's Rik De Lombaerde
Bianca D'Rozario
Sanne Van Ransbeeck (kamp)
Aske's Inge Smets
Senne De Smet
Asti's Cloë Peeters
Hannah Baets
Groepsleiding Britt De Vlaminck
Pieter Cools
Volwassen begeleiding Wouter Lambrechts

2008-2009

Speelclub Sanne Van Ransbeeck
Britt De Vlaminck
Rakwi's Nick De Vlaminck
Simon Stoffels
Pieter Cools
Tito's Seppe Somers
Timothy Van de Laar
Keti's Rik De Lombaerde
Thomas Cuyckens
Aspiranten Inge Smets
Vincent Avonds
Groepsleiding Britt De Vlaminck
Pieter Cools
Volwassen begeleiding Wouter Lambrechts

2009-2010

Speelclub Thomas Cuyckens
Tess De Vlaminck
Britt De Vlaminck (kamp)
Sanne Van Ransbeeck (kamp)
Rakwi's Anne-Laure De Winter
Pieter Cools
Bianca D'Rozario (kamp)
Tito's Eva Cuyckens
Simon Stoffels
Rik De Lombaerde
Asketi's Nick De Vlaminck
Sanne Van Ransbeeck
Thomas Cuyckens (kamp)
Groepsleiding Pieter Cools
Rik De Lombaerde
Volwassen begeleiding Wouter Lambrechts
Hulpleiding Seppe Somers

2010-2011

Speelclub Anne-Laure De Winter
Christina Effelsberg
Bianca D'Rozario (hulpleiding)
Katheleyn Van den Driessche (hulpleiding)
Rakwi's Ena Nielandt
Tess De Vlaminck
Nick De Vlaminck (kamp)
Tito's Simon Stoffels
Britt De Vlaminck (hulpleiding)
Pieter Cools (hulpleiding)
Asketi's Eva Cuyckens
Rik De Lombaerde
Willem Magits (kamp)
Groepsleiding Simon Stoffels
Rik De Lombaerde
Volwassen begeleiding Wouter Lambrechts

2011-2012

Speelclub Linde De Bois
Anne-Laure De Winter
Rik De Lombaerde
Rakwi's Stef Nielandt
Eva Cuyckens
Katrijn Verhasselt (kamp)
Tito's Simon Stoffels
Tess De Vlaminck
Asketi's Stef Claessens
Bianca D'Rozario
Groepsleiding Rik De Lombaerde
Bianca D'Rozario
Volwassen begeleiding Guido Cuyckens
Tanja Pée

2012-2013

Speelclub Linde De Bois
Thamy Steckelbruck
Hayat Oudaha (kamp)
Rakwi's Ruben Williams
Celine Frée
Marie Van Son
Fien Somers (kamp)
Nick De Vlaminck (hulpleiding)
Vincent Avonds (hulpleiding)
Tito's Stef Nielandt
Rik De Lombaerde (kamp)
Keti's Anne-Laure De Winter
Tess De Vlaminck
Simon Stoffels (kamp)
Aspiranten Eva Cuyckens
Bianca D'Rozario
Groepsleiding Anne-Laure De Winter
Tess De Vlaminck
Bianca D'Rozario
Volwassen begeleiding Guido Cuyckens
Tanja Pée

2013-2014

Speelclub Simon Cuyckens
Hayat Oudaha
Tiffany Eggermont (kamp)
Anne-Laure De Winter (hulpleiding)
Eva Cuyckens (hulpleiding)
Fien Somers (hulpleiding)
Simon Stoffels (hulpleiding)
Vincent Avonds (hulpleiding)
Rik De Lombaerde (hulpleiding)
Rakwi's Ruben Williams
Stef Nielandt
Faye De Vlaminck
Aïda Somers (kamp)
Raven Van den Wijngaert (kamp)
Rik De Lombaerde (kamp)
Tito's Thamy Steckelbruck
Linde De Bois
Asketi's Marie Van Son
Tess De Vlaminck
Elien Vanderborcht (kamp)
Groepsleiding Linde De Bois
Tess De Vlaminck
Volwassen begeleiding Guido Cuyckens
Tanja Pée

2014-2015

Ribbels Kristof Hofmans
Ruben Williams
Speelclub Pieter Jacobs
Evelien Dierckx
Fathi Mataala (hulpleiding)
Rakwi's Ben Jorissen
Simon Cuyckens
Diego Guererro
Linde De Bois
Tito's Sunil Nirmal
Tiffany Eggermont
Annah Kowald (kamp)
Keti's Rik De Lombaerde
Aïda Somers
Emillie Holvoet
Raven Van den Wijngaert (kamp)
Aspiranten Stef Nielandt
Hayat Oudaha
Groepsleiding Linde De Bois
Tiffany Eggermont
Hayat Oudaha
Volwassen begeleiding Guido Cuyckens
Tanja Pée

2015-2016

Ribbels Ben Jorissen
Eveline Lemmens
Kos Vassilaris
Winter Deploige
Steffe Bergen
Fathi Mataala (hulpleiding)
Speelclub Kristof Hofmans
Pieter Jacobs
Simon Cuyckens
Roos Turcksin
Gheorghe Gaina
Rakwi's Anji Singh
Ruben Williams
Caithlin Verstockt
Faye De Vlaminck
Hans De Moitié
Tito's Bess Van Oevelen
Marthe Opdebeek
Sunil Nirmal
Stef Nielandt
Annah Kowald (kamp)
Aspiranten Tiffany Eggermont
Linde De Bois (hulpleiding)
Groepsleiding Stef Nielandt
Tiffany Eggermont
Volwassen begeleiding Katrien Mus

2016-2017

Ribbels Hans De Moitié
Kristof Hofmans
Ruben Williams
Simon Cuyckens
Thamy Steckelbruck (hulpleiding)
Speelclub Sarah El Ajaji
Joy Emmerechts
Anji Singh
Pieter Jacobs
Rakwi's Roos Turcksin
Winter Deploige
Gheorghe Gaina
Adriaan Fiqi
Tito's Kos Vassilaris
Steffe Bergen
Faye De Vlaminck
Keti's Annah Kowald
Marthe Opdebeek
Aspiranten Sunil Nirmal
Caithlin Verstockt
Groepsleiding Pieter Jacobs
Caithlin Verstockt
Volwassen begeleiding Katrien Mus

2017-2018

Ribbels Robbe De Smet
Kristof Hofmans
Sunil Nirmal
Speelclub Sarah El Ajaji
Anji Singh
Rakwi's Simon Cuyckens
Faye De Vlaminck
Caithlin Verstockt
Tito's Robin Claes
Adriaan Fiqi
Keti's Winter Deploige
Roos Turcksin
Aspiranten Pieter Jacobs
Kos Vassilaris
Groepsleiding Winter Deploige
Pieter Jacobs
Volwassen begeleiding Katrien Mus

2018-2019

Speelclub Pieter Jacobs
Gheorghe Gaina
Robbe De Smet
Rakwi's Kos Vassilaris
Adriaan Fiqi
Charlotte Niemann Dieuwertje
Tito's Sunil Nirmal
Sarah Cuyckens
Marsha Van den Meersschaut
Keti's Caithlin Verstockt
Robin Claes
Aspiranten Sarah El Ajaji
Groepsleiding Pieter Jacobs
Caithlin Verstockt
Volwassen begeleiding Katrien Mus

Chiro Lore
Hertsdeinstraat 25, 2018 Antwerpen
info@chirolore.be
BE21 7755 9342 4803
Privacyverklaring | Gebruiksvoorwaarden | Foto- en video-afspraken | Vrijwilligersstatuut