Contact

Lokalen

Chiro Lore
Herstdeinstraat 25
2018 Antwerpen
9F36693X+FC (plus code)
leiding@chirolore.be
Bekijk Chiro Lore op kaart

Stuur een berichtje via Facebook

Leiding

Contacteer de hele leidingsploeg via leiding@chirolore.be.

Speelclub
speelclub@chirolore.be
Emma Van Kerckhoven
Rakwi’s
rakwi@chirolore.be
Xante Heyninck 0470 493 232
Rocky Berghmans 0484 670 568
Aspiranten
aspi@chirolore.be
Milton Fabre Santemaria 0492 690 247
Martha Van Reusel 0484 405 629
Ketito’s
ketito@chirolore.be
Groepsleiding
groepsleiding@chirolore.be
Milton Fabre Santemaria 0492 690 247
Volwassen begeleiding
vb@chirolore.be
Katrien Mus 0499 422 111
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Verhuur
verhuur@chirolore.be
Milton Fabre Santemaria 0492 690 247
Achterban
achterban@chirolore.be
Marth Opdebeek 0479 823 475
Caithlin Verstockt 0495 155 457
twintig achttien
info@twintigachttien.be
Inge Smets 0494 860 079
Thomas Cuyckens 0485 703 280
Fien Somers 0491 642 471
Webmaster
web@chirolore.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Stef Nielandt 0474 266 464

Rekeningnummer

BE21 7755 9342 4803
Op naam van: Chiro Lore

Chiro Lore
Hertsdeinstraat 25, 2018 Antwerpen
info@chirolore.be
BE21 7755 9342 4803
Privacyverklaring | Gebruiksvoorwaarden | Foto- en video-afspraken | Vrijwilligersstatuut