Contact

Lokalen

Chiro Lore
Herstdeinstraat 25
2018 Antwerpen
leiding@chirolore.be
Bekijk Chiro Lore op kaart

Stuur een berichtje via Facebook

Leiding

Contacteer de hele leidingsploeg via leiding@chirolore.be.

Speelclub
speelclub@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Robbe De Smet 0460 945 514
Rakwi’s
rakwi@chirolore.be
Adriaan Fiqi 0493 565 156
Kos Vassilaris 0476 065 052
Charlotte Niemann Dieuwertje 0493 864 019
Tito’s
tito@chirolore.be
Sunil Nirmal 0493 677 837
Sarah Cuyckens 0487 853 945
Marsha Van den Meersschaut 0488 172 255
Keti’s
keti@chirolore.be
Robin Claes 0472 825 153
Caithlin Verstockt 0495 155 457
Aspiranten
aspi@chirolore.be
Sarah El Ajaji 0489 051 298
Groepsleiding
groepsleiding@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Sarah El Ajaji 0489 051 298
Caithlin Verstockt 0495 155 457
Volwassen begeleiding
vb@chirolore.be
Katrien Mus 0499 422 111
Verhuur
verhuur@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Achterban
achterban@chirolore.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
twintig achttien
info@twintigachttien.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Thomas Cuyckens 0485 703 280
Webmaster
web@chirolore.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Stef Nielandt 0474 266 464

Rekeningnummer

BE21 7755 9342 4803
Op naam van: Chiro Lore

Chiro Lore
Hertsdeinstraat 25, 2018 Antwerpen
info@chirolore.be
BE21 7755 9342 4803
Privacyverklaring | Gebruiksvoorwaarden | Foto- en video-afspraken | Vrijwilligersstatuut