Contact

Lokalen

Chiro Lore
Herstdeinstraat 25
2018 Antwerpen
leiding@chirolore.be
Bekijk Chiro Lore op kaart

Stuur een berichtje via Facebook

Leiding

Contacteer de hele leidingsploeg via leiding@chirolore.be.

Ribbels
ribbels@chirolore.be
Kristof Hofmans 0472 348 753
Sunil Nirmal 0493 677 837
Speelclub
speelclub@chirolore.be
Anji Singh 0472 203 871
Sarah El Ajaji 0489 051 298
Rakwi’s
rakwi@chirolore.be
Simon Cuyckens 0471 472 671
Faye De Vlaminck 0472 182 144
Caithlin Verstockt 0495 155 457
Tito’s
tito@chirolore.be
Robin Claes 0499 918 444
Adriaan Fiqi 0493 565 156
Keti’s
keti@chirolore.be
Winter Deploige 0478 188 013
Roos Turcksin 0495 104 398
Aspiranten
aspi@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Kos Vassilaris 0476 065 052
Groepsleiding
groepsleiding@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Winter Deploige 0478 188 013
Volwassen begeleiding
vb@chirolore.be
Katrien Mus 0499 422 111
Verhuur
verhuur@chirolore.be
Pieter Jacobs 0493 710 390
Achterban
achterban@chirolore.be
Senne De Smet 0492 792 877
Thomas Cuyckens 0485 703 280
twintig achttien
info@twintigachttien.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Thomas Cuyckens 0485 703 280
Webmaster
web@chirolore.be
Rik De Lombaerde 0487 557 556
Stef Nielandt 0474 266 464

Rekeningnummer

BE21 7755 9342 4803
Op naam van: Chiro Lore